To już czas na sprawozdania o odpadach

Przypominamy, że zgodnie z art. 237 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach sprawozdania odpadowe za rok 2014 sporządza się stosując przepisy dotychczasowe, czyli przepisy nieobowiązującej ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. o odpadach. Podmiotami zobowiązanymi do składania sprawozdań do Marszałka województwa są posiadacze odpadów, którzy są zobowiązani do prowadzenia ewidencji odpadów, a także prowadzący zakład przetwarzania zużytego sprzętu i wytwórcy komunalnych osadów ściekowych. Zatem jeśli prowadzisz ewidencję odpadów, pamiętaj o złożeniu do dnia 15 marca sprawozdania za rok 2014, gdyż zgodnie z art. 200 obowiązującej ustawy o odpadach jeżeli podmiot, wbrew obowiązkowi, nie składa sprawozdania, podlega administracyjnej karze pieniężnej w wysokości 500 zł.

A może prowadzisz działalność i poszukujesz kogoś, kto przejmie w Twojej firmie obowiązki związane z ochroną środowiska, takie jak: wyliczanie opłat za korzystanie ze środowiska, ewidencja i sprawozdawczość związana z odpadami, opakowaniami, zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym, raportami do KOBiZE, kontrolą posiadanych zezwoleń i pozwoleń?
My zajmiemy się tym wszystkim dla Ciebie.

Jeśli nie wiesz, czy wypełniasz wszystkie obowiązki związane z ochroną środowiska, czy posiadasz konieczne decyzje administracyjne, prawidłowo prowadzisz ewidencję i sprawozdawczość, przeprowadzimy w Twojej firmie BEZPŁATNY AUDYT ŚRODOWISKOWY, zakończony raportem przedstawiającym ewentualne braki lub zagrożenia.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do kontaktu.
Działamy na terenie całego kraju.